Version 1.1 of the definition has been released. Please help updating it, contribute translations, and help us with the design of logos and buttons to identify free cultural works and licenses!

Portal talk:Index

From Definition of Free Cultural Works
Jump to navigation Jump to search

Sites which host free as well as non-free works

There are sites or portals which host free as well as non-free works (e.g. non-commercial works). It is the "Creative Commons disease", because the basic principle of these sites is often "you can publish your works here under any of the CC licenses or any other similar license". Shall we:

Kurumsal SEO hizmetleri

  • list these sites on a specific page?
  • list these sites on the same page as sites hosting only free works, but with a very big warning?
  • list only the sites which offer a functionality to specifically display free works (and link directly to this functionality)?
  • not list them at all?

--Antoine 14:51, 4 May 2006 (CEST)

Tıkla

I think they should be listed on the main portal, but in a separate section/box/whatever.--Erik Möller 18:50, 4 May 2006 (CEST)
If a site provides free content, then it should be listed, however, I think that a warning box that indicates that the site provides mixed content is appropriate. Also, the site should of course clearly indicate which content is free and which isn't.--Marcus 11:17, 7 July 2006 (CEST)

Free Cultural Search Portal

Hi, all. I use google co-op make a Custom Search Engine - Free Cultural Search Portal, welcome other contributing! --Shizhao 15:04, 16 March 2007 (CET)


Google SEO çalışması

Google SEO firmaları, siteleri düzenleyerek arama sonuçlarında varlık gösterebilmesi için bir çok çalışmanın yapılmasını sağlayan kuruluşlardır. İnternet sitelerinin varlıklarını Google arama sonuçlarında iyileştirmek için yapılan SEO BV çalışmaları yapılır. SEO çalışmaları yapan firmalar, google arama motoruna özgün olarak optimizasyon işlemlerine yer vermelidir. Google SEO firmaları diye bir kavram yoktur. Google SEO hizmeti sunan firmalar diye bir kavram vardır.


Google SEO çalışmaları, SEO firmaları tarafından yapılası gereken işlemlerden oluşur. https://seobv.com/seo-ajans-firmasi SEO firmaları, google arama motoruna özgü çalışmaları ile daha iyi sonuç alabilir. Yalnız burada önemli olan SEO firmalarının google arama motorunu yakından takip etmesi ve SEO çalışmalarına o yönde gerçekleştirmesidir.

SEO firmaları SEO arama motoru optimizasyonu ile birlikte bir kaç hizmeti de bünyesinde barındırabilir. Bir çok nitelikli SEO firması Google uyumlu SEO hizmetinin yanı sıra Google uyumlu web tasarım ve SEO web hosting hizmeti alanında faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanı geniş olan SEO firmaları daha faydalı çalışmalar yürütecek ekiplere sahip olabilir. Kalıcı ve kalteli SEO çalışmaları için sizlerde profesyonel ekiplerin oluşturduğu ve günün her saati hizmet alabileceğiniz uzman SEO firmalarını tercih etmelisiniz.

SEO Çalışması

SEO çalışmaları, genel olarak isminden anlaşıldığı gibi İnternet sayfalarını baz alan çalışmalardır. SEO arama motoru optimizasyonu olarak bilinir. Profesyonel SEO çalışmaları web siteniz için fayda sağlayan bir çok unsuru içerisinde barındırır. SEO çalışması yapılan İnternet sayfaları arama motorlarında aranan kelimelerde varlık gösterir. SEO çalışmaları İnternet sitelerine iyi seviye ziyaretçi akışını arttırır. Bu yüzden SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION) çalışmaları web sayfaları için gereklidir. Kaliteli ziyaretçi kitlerinin web sayfanızı ziyaret etmesi SEO danışmaları tarafından sunulan SEO çalışması ile gerçekleşir.

En iyi SEO çalışması

Web siteleri için en iyi SEO çalışması işlemlerini yapan bir çok SEO uzmanı (SEO DANIŞMANI) vardır. İnternet siteleri arama motorlarından gelen ziyaretçi kitlerini arttırmayı hedefliyorsa mutlaka profesyonel SEO ekipleri tarafından yapılan SEO çalışmalarına yönelmelidir. SEO web siteniz için maksimum seviye geri dönüşüm hacmine sahiptir. Web sitenizin daha fazla trafiğe ulaşması için deneyimli SEO işlemleri yürüten kurumsal SEO danışmanlığı firmaları ile iletişime geçilmelidir.

Avcılar Temizlik firması

Türkiye nin seçkin temizlik şirketlerinden biri olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizi iddia ediyoruz. Yapmış olduğumuz her iş sonrasında aldığımız olumlu yorumlar ile işimizi yapmaya devam ediyor amacımızın bundan sonraki işlerde de olumlu sonuçlar olduğunu belirtmek isteriz.

Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cafe ve Resturant Temizliği, Okul ve Dershane Temizliği, Koltuk temizliği, Fabrika Temizliği ve Hastane Temizliği gibi hizmetlerimiz ile sizlere her işin dalında kaliteli hizmetler sunmaktayız. Temizlik şirketimizin en büyük amacı kalitedir. Yapmış olduğumuz her işte öncelik olarak kaliteye önem veriyor ve her işimizi vaat ettiğimiz gibi bitirmeye özen gösteriyoruz. Sizin de her ne sebeple olursa olsun temizletmek istediğiniz mekân varsa bize iletişim adreslerimizden çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.


TEMİZLİK ŞİRKETİMİZ TEMİZLİĞİ NASIL YAPAR?

         Temizliğe başlamadan önce temizletmek istediğiniz Ev, Ofis, Villa, İnşaat, Dış Cephe, Cafe ve Resturant, Okul ve Dershane, Koltuk, Fabrika ve Hastane mekânlarınızı inceliyor ve keşif yapıyoruz.  Keşif işlemini tamamladıktan sonra ise uzman ekibimiz ile malzemeleri gerektiğinde özel makinelerimizi hazırlayıp temizlik işlemlerine başlıyoruz. Başında da belirtmiş olduğumuz gibi en önem verdiğimiz hususlar vaat ettiğimizi yerine getirmek ve kaliteli iş yapmaktadır.

Temizlik işleminizi sizin isteğine göre de yapabiliriz bunun için iletişim halinde iken bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.


NERELERE HİZMET VERİYORSUNUZ?

   İstanbul ilinde hizmet vermiş olup çoğunlukla Esenyurt ve Büyükçekmece illerine hizmet vermekteyiz. Bu soru güncel bir konu olduğundan dolayı iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Yine diğer soru(n)larınız için yine iletişime geçebilirsiniz.


BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ile bu kaliteyi evinize, ofisinize vb. mekânlarınıza yansıtıyor ve sizin de temizlik konusunda kalitenizi yükseltiyoruz. Özellikle çalışanlar için hijyen ve temizlik çok önemlidir bu yüzden de temizliğin çok titiz yapılması gerekiyor bu konuda ise kendimize güveniyoruz. Uygun fiyat listemiz ile cebinize uygun fiyatlar çıkartmaktayız. Bizimle çalışmak için web sitemizde bulunan iletişim bölümünden iletişime geçebilir ve bize iş hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için

Avcılar temizlik şirketi faaliyetlerini uzun yıllar devam ettiren nadir temizlik şirketlerinden bir tanesidir. Sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için ticari kar düşüncesi içinde olmadan hizmet sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizler müşterilerimize memnuniyet konusunda problem oluşturmadığımız sürece tavsiye edilen bir şirket olacağız.

Avcılar temizlik şirketleri arasında en iyi konuma olabilmenin sağladığı sorumlulukları yerine getirerek siz değerli müşterilerimize hizmet konusunda en ufak bir sıkıntı oluşturmadan hedefimiz olan %100 memnuniyeti yakalamaktır. Avcılar semtleri olan parseller, cihangir, ambarlı, denizköşkler, firuzköy, gümüşpala, yeşilkent içinde tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere her zaman istediğiniz tüm zaman dilimlerinde ulaşa bilirsiniz.

Avcılar Temizlik Şirketi ile çözüm sizleri beklemektedir.