Version 1.1 of the definition has been released. Please help updating it, contribute translations, and help us with the design of logos and buttons to identify free cultural works and licenses!

Examine individual changes

Abuse Filter navigation (Home | Recent filter changes | Examine past edits | Abuse log)
Jump to navigation Jump to search

This page allows you to examine the variables generated by the Abuse Filter for an individual change, and test it against filters.

Variables generated for this change

VariableValue
Name of the user account (user_name)
Diziizlefull
Age of the user account (user_age)
658
Page ID (page_id)
8596
Page namespace (page_namespace)
2
Page title (without namespace) (page_title)
Diziizlefull
Full page title (page_prefixedtitle)
User:Diziizlefull
Action (action)
edit
Edit summary/reason (summary)
Old content model (old_content_model)
wikitext
New content model (new_content_model)
wikitext
Old page wikitext, before the edit (no more in use) (old_wikitext)
Hd Kalitede Dizi İzlemek İçin DiziizlefullTR Adresini Ziyaret Edin Hd kalitede ve kasma olmadan dizi izlemek istiyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken, sitemize üye olmak ve gerekli kontrol ayarlamalarını yapmak olmalıdır. Eğer bağlantı kaliteniz kötüyse izlemek istediğiniz dizinin üzerinde bulunan kontrol panelinde hd görüntü kalitesini 480 P, 360 P izleme kalitesine düşürebilirsiniz. Bu şekilde kesintisiz olarak dizi izleyebilirsiniz. Diğer bir taraftan arzu ettiğiniz dizinin hemen üzerinde bulunan yıldız sekmesine tıklayarak favori dizilerinizi ekleyebileceğiniz favori dizi arşivini düzenleyebilirsiniz.
New page wikitext, after the edit (new_wikitext)
Hd Kalitede Dizi İzlemek İçin DiziizlefullTR Adresini Ziyaret Edin Hd kalitede ve kasma olmadan dizi izlemek istiyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken, sitemize üye olmak ve gerekli kontrol ayarlamalarını yapmak olmalıdır. Eğer bağlantı kaliteniz kötüyse izlemek istediğiniz dizinin üzerinde bulunan kontrol panelinde hd görüntü kalitesini 480 P, 360 P izleme kalitesine düşürebilirsiniz. Bu şekilde kesintisiz olarak dizi izleyebilirsiniz. Diğer bir taraftan arzu ettiğiniz dizinin hemen üzerinde bulunan yıldız sekmesine tıklayarak favori dizilerinizi ekleyebileceğiniz favori dizi arşivini düzenleyebilirsiniz. https://www.diziizlefull1.com/
Unified diff of changes made by edit (edit_diff)
@@ -1,2 +1,3 @@ Hd Kalitede Dizi İzlemek İçin DiziizlefullTR Adresini Ziyaret Edin Hd kalitede ve kasma olmadan dizi izlemek istiyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken, sitemize üye olmak ve gerekli kontrol ayarlamalarını yapmak olmalıdır. Eğer bağlantı kaliteniz kötüyse izlemek istediğiniz dizinin üzerinde bulunan kontrol panelinde hd görüntü kalitesini 480 P, 360 P izleme kalitesine düşürebilirsiniz. Bu şekilde kesintisiz olarak dizi izleyebilirsiniz. Diğer bir taraftan arzu ettiğiniz dizinin hemen üzerinde bulunan yıldız sekmesine tıklayarak favori dizilerinizi ekleyebileceğiniz favori dizi arşivini düzenleyebilirsiniz. +https://www.diziizlefull1.com/
New page size (new_size)
683
Old page size (old_size)
652
Lines added in edit (added_lines)
https://www.diziizlefull1.com/
Unix timestamp of change (timestamp)
1575732829